|
|
|
|
 |
Boarhunter
2002-12-18 02:05:23
|
555
|
Gondolod, ha mi nem lennénk, nem alakult volna ki valami más, ugyanilyen káros?
Pont ezért vesztenek el sok támogatót a zöldmozgalmak, mert elsőszámú közellenségként kezelik saját fajukat és tevékenységüket a józan hangú oktatás helyett a bűntudatkeltés jellemzi. A befolyásolható korosztályokra persze így is lehet hatni, de öntudatra ébredésük után elfordulnak az általatok hirdetett igétől.
Nem hiszem, hogy az emberi faj egy evolúciós tévedés lenne. Valszeg próbaidősek vagyunk a földön, de ez a többi fajra is vonatkozik.
Az evolúció során sokkal több faj halt ki vagy alakult át az ember megjelenése előtt mint azóta.
És ha egyszer elpusztulunk-és velünk együtt a jelenlegi élővilág nagy része- valószínüleg jönni fog utánunk egy másik hasonszőrű evolúciós végtermék és kezdődik minden előről. |
|
 |
amarok0
2002-12-09 13:09:11
|
553
|
| Nem is tévedsz akkorát! |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-12-07 20:19:18
|
552
|
| Hát igen.. Sokszor az az érzésem, hogy az emberi faj egy világméretű vírusfertőzés a Földön...:( |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|