|
|
|
|
 |
mszmester
2002-12-04 10:59:54
|
56
|
helló!
Én is ugyanezen gondolkodok, mint te.
De nekem is csak kérdésem van:
Soligor 100 mm-es makro objektív. (45e ft). Jó ez valamire? (minőség/ár). vagy inkább előtétlencse/közgyűrű? (vagy egyik se :)
(Bocs a kezdő kérdésekért.) |
|
A hozzászólás:
 |
ipsi
2002-12-04 10:21:58
|
55
|
Hatha feleled a topik...
Nekem egy Dynax5-om van, es erdekel a makrozas. Elotetlencse sorozaton gondolkodom, mivel a kozgyurusor joval dragabb, igaz a minosege jobb lenne. Utobbit macerasabb is hasznalni, mivel az gep es obi koze kell tenni.
A makro obik szamomra tul dragak, esetleg maaajd egyszer egy hasznalt.
Elotetlencsesor 6-7e (+1,2,3) , kozgyurusor (3db) 26e korul (Soligor). Ennel vszeg csak dragabban van.
Velemeny?
Ipsi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|