Keresés

Részletes keresés

mszmester Creative Commons License 2002-12-04 10:59:54 56
helló!

Én is ugyanezen gondolkodok, mint te.
De nekem is csak kérdésem van:
Soligor 100 mm-es makro objektív. (45e ft). Jó ez valamire? (minőség/ár). vagy inkább előtétlencse/közgyűrű? (vagy egyik se :)
(Bocs a kezdő kérdésekért.)

A hozzászólás:
ipsi Creative Commons License 2002-12-04 10:21:58 55
Hatha feleled a topik...

Nekem egy Dynax5-om van, es erdekel a makrozas. Elotetlencse sorozaton gondolkodom, mivel a kozgyurusor joval dragabb, igaz a minosege jobb lenne. Utobbit macerasabb is hasznalni, mivel az gep es obi koze kell tenni.
A makro obik szamomra tul dragak, esetleg maaajd egyszer egy hasznalt.
Elotetlencsesor 6-7e (+1,2,3) , kozgyurusor (3db) 26e korul (Soligor). Ennel vszeg csak dragabban van.

Velemeny?
Ipsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!