Keresés

Részletes keresés

kaszi Creative Commons License 2002-12-04 09:36:18 110
szia Balu

a fából készült célpontot én is megvizsgáltam, de az őröket nem gyilkoltam le, inkább elhúztam és megpróbáltam visszamenni a metróba, ekkor derült ki, hogy az Exit még nem üzemel, szóval valakit el kell intézni.

Namármost, hol van az a klón? Én nem találkoztam vele... Hol kell keresni ezt a jóembert?

Amúgy fura módon az előző pályán (ahol a Cult leadert kell megműteni) ahogy menekültem kifelé, szembejöttem magammal, le akartam lőni magamat, de aztán gyorsabban futottam, mint én és így sikerült elmenekülni.

szóval hol van Szentpétervárott az a klón?

A hozzászólás:
balu9999 Creative Commons License 2002-12-04 08:33:28 109
Helló Kaszi!!
Ez a pálya egy csapda!!Nem elég hogy a Sniper-ban vaktöltények vannak, de még a célpont is egy fatábla!!
Nos én kiváncsiságból bementem a házba ahol a célpont volt sajna minden embert leirtottam és ott kiirtottam a hitman klónját majd ezek után visszatértem az aluljáróba és ennyi!!De lehet hogy egyből vissza lehet menni és nem kell a házba menni!!
Sok sikert!!
Üdv.:Balu!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!