Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Karl May Creative Commons License 2002-12-01 01:10:59 2
Szerintem mindkét megoldás ronda, lejárt, ódivatú, cikis, primitív, stb. A ballusztrád pedig egyenesen a kivagyi újgazdagság szimbóluma. Persze ettől még az építésznek tetszhet, de akkor nagy gond van vele. Ha nem ragaszkodsz hozzá, keress inkább valaki olyat, aki e két lehetőség mellett mást is el tud képzelni.
Előzmény:
Raggi Creative Commons License 2002-11-27 07:43:10 1
Miért olyan hihetetlen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!