Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2002-12-09 12:38:38 9
Ezt az oldalt azárt hozom fel, mert most nyitottak egy topicot panzió-ügyben, itt már van némi ötlet.....
Kutya-macska panzió kerestetik!
A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-29 08:54:25 8
Az a baj, hogy hallomásból tudja mindenki!
Jön a téli szünet, ismét lesznek szabadságok,sitúrák.
Nagyon jó lenne, ha nem csak hallomásból sikerülne a kisállatpanziókról tudni, nanem konkrétan is. Sok családnak okoz problémát elhelyezni a kis kedvencet, macskát,kutyát, stb. Nem mindenkinek van állatbarát, lakásba-bejáró szomszédeja, vagy rokona!
Előzmény:
benzintyuk Creative Commons License 2002-11-27 08:45:48 7
Igen, az a baj, hogy hallomasbol mindenki tudja, hogy van :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!