|
|
|
|
 |
Tibbe
2002-12-09 12:38:38
|
9
|
Ezt az oldalt azárt hozom fel, mert most nyitottak egy topicot panzió-ügyben, itt már van némi ötlet.....
Kutya-macska panzió kerestetik! |
|
A hozzászólás:
 |
kismacskáim
2002-11-29 08:54:25
|
8
|
Az a baj, hogy hallomásból tudja mindenki!
Jön a téli szünet, ismét lesznek szabadságok,sitúrák.
Nagyon jó lenne, ha nem csak hallomásból sikerülne a kisállatpanziókról tudni, nanem konkrétan is. Sok családnak okoz problémát elhelyezni a kis kedvencet, macskát,kutyát, stb. Nem mindenkinek van állatbarát, lakásba-bejáró szomszédeja, vagy rokona! |
|
Előzmény:
 |
benzintyuk
2002-11-27 08:45:48
|
7
|
| Igen, az a baj, hogy hallomasbol mindenki tudja, hogy van :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|