Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2002-11-29 00:10:26 6
Egyszer volt szerencsém egy ilyennel szétzavarni egy már egész rendesen kalibrált monitorom színvilágát. Szerencse, hogy a dolog visszafordítható volt. A spider egy hétig lakott nálam, és kb. 15-20 ciklust lefuttattam vele a gépemen, nem volt két egyforma kalibráció. Ennyit erről.
Egy Spectrolino viszont aranyat ér, ha van valakinek olyan.
Az szóljon!
Előzmény:
balas Creative Commons License 2002-11-28 16:25:09 2
Koszonom, koszonom. Tudod, nem azert jarok a webre, hogy naplot vezessek, vagy magamat olvassam, hanem parbeszedert. Ezt nehez egyedul, ugyhogy irjatok ide erdekeseket.
A digit setetkamrahoz meg csak setet sem kell, ez a szomoru helyzet. De penz az igen.
Van itt valakinek ColorVision Spyder-je, vagy valami hasonlo?
Udv: balas

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!