|
|
|
|
 |
stupidfish
2002-11-29 13:54:14
|
1
|
Szeva Shrine!
Nos, én is egy Farkastestvér volnék... Szoval már ketten vagyunk :)) DE...
...amit Főnökék most csinálnak, az, hát hogy is mondjam... inkább csak annyit mondok, Gyuszi nélkül nem szabadott volna ujjáalakulni... Gyuszi volt az Akela lelke, motorja. Ráadásul miféle jubileum az a 3 és fél év??
De azé csak gyüljünk, gyüljünk :)
A Moby Dick a Szigeten nagyot alakított, hibátlan volt a műsor, DE:
megint csak azt tudom mondani, nem értem az ujjáalakulást. Szintén 98-as feloszlás... akkor a francé oszlottak fel? Mondták volna azt hogy pihennek...
Vannak zenekarok, akik 4 évenként adnak ki albumot... szoval az egész ujjáalakulósdi nekem kicsit pénzszagú.
de azért zúgjon csak a SOK SOK SOK AKELÁSOK! :)
Jó vadászatot!
SF |
|
 |
valleyboy
2002-11-29 08:55:16
|
0
|
Pár évvel le vagy maradva.
Meg milyen hegyek? Ez már rég nem a vas és az acél országa. Ébresztő farkaskoma! |
|
A hozzászólás:
 |
Shrine
2002-11-28 22:03:57
|
-
|
Na, hát kihaltak a farkasok a metal vashegyei közül?! Kétségbeesetten figyelem a sok bunkesz linkafarka meg limpbazkit rajongót...Akelát, Moby Dick-et mindenki elfelejtette?! Nincs már egy farkas sem ezen a sárgolyón?! Hát Katona Zászlóék most Farkastoborzást csapnak, gyűljünk mi is a vérszagra! Össze kéne csapni a hordát. Szal mindenki aki akelás, esetleg a Moby Dick fanok mind ide!
Némi info: természetesen lesz Farkasfarsang Februárban, tessék oda is toborzódni!!
találtam egy tökjó oldalt: www.tar.hu/farkasokvilaga
apropo, nemtujja valaki a hivatalos(ha van) akela honlapot??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|