|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
phallus impudicus
2002-11-28 20:40:19
|
81
|
Jó akkor majd háborúban felértékelődik a falu.
A mi családunknak is vannak emlékeik. Például 45 nyara, amikor a családi ékszerek bánták, azt a pár tojást és krumplit, amit a kereslet-kínálat törvényét kihasználva árult az istenadta nép. |
|
Előzmény:
 |
Derek
2002-11-28 20:29:20
|
79
|
Jo akkor,hogy megertsed a videk kritikus helyzetben elvan a fovaros es minden nagyobb varos nelkul,mert meg tudja maganak termelni a tuleleshez szukseges elelmiszert,de a fovaros ,ha megszunik a beszallitas oda, egy honapon belul ehenhal.
Amikor 44 nyaran beindultak a bombazasok a mi csaladunk kikoltozott egy zalai faluba a rokonokhoz,mert feltek,hogy az amik szetbombazak Kanizsat mint a magyar olajipar kozpontjat,es ott volt azert hus, tojas, vad is kis vadorzasbol,tej meg minden,mig Pesten igencsak koplaltak az ostrom alatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|