Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
devereaux Creative Commons License 2002-11-28 20:16:19 75
Milyen táplálék? Tabletta?
Előzmény:
phallus impudicus Creative Commons License 2002-11-28 20:11:04 74
A búzán, a napon és a disznón kívül azért még akad más táplálékforrás is. Egyébként pedig jó lenne már ha megértenéd, hogy a libát a fű hízlalja, nem a paraszt. A paraszt csak hasznot húz belőle. Dolgozik, mint mindenki más, keres vele, mint mindenki más. Ne akard beadni nekem, hogy ő azért túrja a nagy magyar rögöt, hogy én sült libacombot egyek pároltkáposztával. Ő a saját hasznáért teszi ezt, vagy a mások által termelt haszonból lecsípett állami támogatásért. Amit megeszem azért fizetek, amit fizetek azért megdolgozom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!