Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
devereaux Creative Commons License 2002-11-28 20:09:50 73
Akkor az ledarálás lehetett és beletöltés egy vörös bőrű kolbászba. Nehéz idők voltak azok.
Előzmény:
Derek Creative Commons License 2002-11-28 20:07:29 72
"Szalámitaktika annál inkább. Erről a rokonságod tudna mesélni, mi? :)"

A leszalamizas az leginkabb a kisgazdapartot sulytotta tobb lepesben,mondjuk az volt az iskolapelda. A szocdemeknel nem sokat teketoriaztak ,azokat a vezetoket akik nem akartak a fuziot egyszeruen egy adagban kizartak 48 februarjaban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!