Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2002-11-28 19:43:37 64
"Tehát szerinted Budapest termeli meg az ország GNP-ének több mint 90%-át?"

Ugy tudom 40 szazalekat, de sok cegnek Pesten van a kozpontja,de termelo egysegei videken,mint pl a GE Lightning kozpontja Ujpesten van a legnagyobb termelo egysege meg Nagykanizsan.

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002-11-28 19:38:28 62
Tehát szerinted Budapest termeli meg az ország GNP-ének több mint 90%-át?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!