Keresés

Részletes keresés

flatmaker Creative Commons License 2002-11-28 18:49:44 50
Nem mondtam semmi rosszat!
A hozzászólás:
phallus impudicus Creative Commons License 2002-11-28 18:46:37 49
Pesterzsébeti vagyok, úgyhogy csinján az ilyen kijelentésekkel!
Előzmény:
flatmaker Creative Commons License 2002-11-28 18:42:09 42
Azért egy falusi villamos nagyon romantikus tud lenni!:) Végülis Pestnek is vannak Rákosi által odacsatolt falusi kerületei, ahol járnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!