|
|
|
|
 |
flatmaker
2002-11-28 18:45:21
|
46
|
| tudom én, ezé mondom. azt a kis hiányt trolival lehet pótolni, tekintve, hogy nem éri meg átpakolni a burkolatot emiatt. meg aztán még ki tudja, hogyan változik minden. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2002-11-28 18:42:21
|
43
|
| Pl. Miskolcon, Debrecenben és Szegeden van villamos. Annak ellenére hogy számos vonalat felszámoltak. Miskolcon például jó lenne metró az Avas alá. Meg a kéregvasút ugye. |
|
Előzmény:
 |
flatmaker
2002-11-28 18:36:32
|
40
|
| Vidékre jó lesz a troli. Pesten viszont tényleg kell a villamos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|