Keresés

Részletes keresés

flatmaker Creative Commons License 2002-11-28 18:45:21 46
tudom én, ezé mondom. azt a kis hiányt trolival lehet pótolni, tekintve, hogy nem éri meg átpakolni a burkolatot emiatt. meg aztán még ki tudja, hogyan változik minden.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002-11-28 18:42:21 43
Pl. Miskolcon, Debrecenben és Szegeden van villamos. Annak ellenére hogy számos vonalat felszámoltak. Miskolcon például jó lenne metró az Avas alá. Meg a kéregvasút ugye.
Előzmény:
flatmaker Creative Commons License 2002-11-28 18:36:32 40
Vidékre jó lesz a troli. Pesten viszont tényleg kell a villamos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!