Keresés

Részletes keresés

phallus impudicus Creative Commons License 2002-11-28 18:44:04 44
A jobboldali szavazók fogynak nem a pártok. Persze tudom nálad az mindegy a flepnid miatt úgysem szavazhatsz.
A hozzászólás:
Turulmadár Creative Commons License 2002-11-28 18:32:04 39
S csak egy pártra lehet majd szavazni: a Magyar Szociáldemokrata Pártra. A többpártrendszer kísérleti üzeme kudarcot wallott...
Előzmény:
Gogolák Creative Commons License 2002-11-28 16:35:43 34
Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk

A közvéleménykutatók és a balliberális média tendenciája szerint az MSzP kormányzási sikereiből kifolyólag egyre kevesebb a jobboldali szavazó. Egyszerű extrapolálás után kitűnik, hogy nagy valószínűséggel 2005-re egyetlen jobboldali szavazó nem lesz Magyarországon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!