Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F707 Creative Commons License 2002-11-28 16:38:06 3
Balas

Nekem ugyan nincs, és tapasztalatom sincs, de sok helyről hallottam, hogy nem lehet hozzá nagy reményeket fűzni.

persze ettől még lehet jó...

Előzmény:
balas Creative Commons License 2002-11-28 16:25:09 2
Koszonom, koszonom. Tudod, nem azert jarok a webre, hogy naplot vezessek, vagy magamat olvassam, hanem parbeszedert. Ezt nehez egyedul, ugyhogy irjatok ide erdekeseket.
A digit setetkamrahoz meg csak setet sem kell, ez a szomoru helyzet. De penz az igen.
Van itt valakinek ColorVision Spyder-je, vagy valami hasonlo?
Udv: balas

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!