|
|
|
|
 |
Turulmadár
2002-11-28 18:32:04
|
39
|
| S csak egy pártra lehet majd szavazni: a Magyar Szociáldemokrata Pártra. A többpártrendszer kísérleti üzeme kudarcot wallott... |
|
A hozzászólás:
 |
Gogolák
2002-11-28 16:35:43
|
34
|
Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk
A közvéleménykutatók és a balliberális média tendenciája szerint az MSzP kormányzási sikereiből kifolyólag egyre kevesebb a jobboldali szavazó. Egyszerű extrapolálás után kitűnik, hogy nagy valószínűséggel 2005-re egyetlen jobboldali szavazó nem lesz Magyarországon. |
|
Előzmény:
 |
old schachterhand
2002-11-28 14:20:29
|
15
|
| Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk. És ez érthető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|