|
|
|
|
 |
YaMo
2002-11-28 18:23:42
|
37
|
"suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben"
te mondtad...
egyébként meg nemértem. most itt a lehetőség.
villamost MINDEN FALUBA. és nem kell?
eddig ezért sírt a szátok , és most nem kell?
jahogy csak provokáltatok. értem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Nemzeti Lobogó
2002-11-28 16:23:41
|
33
|
| Szeretném megköszönni a mélyen tisztelt Lumpen Elvtársnak, hogy ilyen lelkiismeretesen kiállt lakóhelye, a szocializmusban élelődött budapesti lakótelep-rengeteg, és belvárosi gettó tisztességéért a magát megbecsülni képtelen, suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben! |
|
Előzmény:
 |
YaMo
2002-11-28 14:10:42
|
11
|
pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.
na , akkor villamost minden faluba!
de minek?
ja es stadiont is ! =)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|