Keresés

Részletes keresés

YaMo Creative Commons License 2002-11-28 18:23:42 37

"suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben"

te mondtad...
egyébként meg nemértem. most itt a lehetőség.
villamost MINDEN FALUBA. és nem kell?
eddig ezért sírt a szátok , és most nem kell?

jahogy csak provokáltatok. értem.

A hozzászólás:
Nemzeti Lobogó Creative Commons License 2002-11-28 16:23:41 33
Szeretném megköszönni a mélyen tisztelt Lumpen Elvtársnak, hogy ilyen lelkiismeretesen kiállt lakóhelye, a szocializmusban élelődött budapesti lakótelep-rengeteg, és belvárosi gettó tisztességéért a magát megbecsülni képtelen, suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben!
Előzmény:
YaMo Creative Commons License 2002-11-28 14:10:42 11

pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.

na , akkor villamost minden faluba!
de minek?

ja es stadiont is ! =)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!