|
|
|
|
 |
kiski
2002-11-28 18:41:54
|
41
|
videknek miert nincs lelegeztetogephalozata es metroja es zemeszpéjje
Metrótot és lélegeztetőgépetet vegyen magának a vidék az ő sok megtermelt javaiból, zemeszpéje meg van már nekije mostan is, bibibííí! |
|
 |
phallus impudicus
2002-11-28 18:31:19
|
38
|
hogy amit itt arulnak a boltok, azt mind videken termelik
Úgymint?
Káposztát Miskolcon, szardiniát Pécsen, LG házimozirendszert Alsótarhonyáson. |
|
 |
kvantum
2002-11-28 16:05:33
|
30
|
Fikanick:-))
Ennyi hülyeséget összehordani...
Na.
|
|
A hozzászólás:
 |
lelegeztetogep
2002-11-28 15:56:40
|
26
|
| Nem tudom, tudjak e a magyar fovarosban, hogy amit itt arulnak a boltok, azt mind videken termelik. Akkor videknek miert nincs lelegeztetogephalozata es metroja es zemeszpéjje? Na? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|