Keresés

Részletes keresés

kiski Creative Commons License 2002-11-28 18:41:54 41
videknek miert nincs lelegeztetogephalozata es metroja es zemeszpéjje

Metrótot és lélegeztetőgépetet vegyen magának a vidék az ő sok megtermelt javaiból, zemeszpéje meg van már nekije mostan is, bibibííí!

phallus impudicus Creative Commons License 2002-11-28 18:31:19 38
hogy amit itt arulnak a boltok, azt mind videken termelik
Úgymint?
Káposztát Miskolcon, szardiniát Pécsen, LG házimozirendszert Alsótarhonyáson.
kvantum Creative Commons License 2002-11-28 16:05:33 30
Fikanick:-))
Ennyi hülyeséget összehordani...
Na.

A hozzászólás:
lelegeztetogep Creative Commons License 2002-11-28 15:56:40 26
Nem tudom, tudjak e a magyar fovarosban, hogy amit itt arulnak a boltok, azt mind videken termelik. Akkor videknek miert nincs lelegeztetogephalozata es metroja es zemeszpéjje? Na?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!