Keresés

Részletes keresés

ipari tusko Creative Commons License 2002-11-28 16:00:45 28
En 68 ota bumlizok Szeged-Vasarhely es Nagykanizsa kozott

Derek, te most itt bumlizol vagy amerikában?:D Kezd homályos lenni a dolog....

"Nekem a metrohalozat kiepitese egy oriasi dolog volt."

Képzeld, annak milyen óriási dolog lehet a vidéki út/vasút hálózat fejlesztése, aki a szomszéd faluba csak bp-n keresztül tud eljutni... (mert van ilyen)

Az a 33mrd sem kevés, a jövő évi támogatás sem lesz o ft gondolom, plusz, ha hihetek a szememnek, akkor jön a 40 új villamos, ami ha jól saccolok nem 1 mlrd forint lesz...

Valahogy úgy érzem, hogy kissé jogos a "vidék" felháborodása, amikor pl. az ország 90%-ban életveszélyes, 2 sávos autóutakon közlekednek nap, mint nap...

A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2002-11-28 15:26:25 24
En 68 ota bumlizok Szeged-Vasarhely es Nagykanizsa kozott, es emlekszem ra amikor a Nyugatibol a Delibe ketszer annyi idobe tellett atvanszorogni csucsforgalomban.mint ma Kobanya Kispestrol a metroval.Nekem a metrohalozat kiepitese egy oriasi dolog volt.
Előzmény:
Derek Creative Commons License 2002-11-28 15:20:17 22
"Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. "

Bizonyara,mert nem jarsz Kaposvaron, de Pesten naponta tobbtizezer(szazezer?) videki ingaz at a varoson ,mondjuk a Keletibol a Delibe ,vagy a Nygatiba ha pl Debrecenbol Szekesfehervarra utazik es nekik egyaltalan nem mindegy,hogy hogyan jut at egyik helyrol a masikra es azoknak sem akiknek Pesten van dolguk ,hogyan jutnak el oda ahova akarnak. Bizony a BKV az nem pesti belugy ,hanem orszagos .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!