|
|
|
|
 |
Derek
2002-11-28 15:26:25
|
24
|
| En 68 ota bumlizok Szeged-Vasarhely es Nagykanizsa kozott, es emlekszem ra amikor a Nyugatibol a Delibe ketszer annyi idobe tellett atvanszorogni csucsforgalomban.mint ma Kobanya Kispestrol a metroval.Nekem a metrohalozat kiepitese egy oriasi dolog volt. |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2002-11-28 15:20:17
|
22
|
"Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. "
Bizonyara,mert nem jarsz Kaposvaron, de Pesten naponta tobbtizezer(szazezer?) videki ingaz at a varoson ,mondjuk a Keletibol a Delibe ,vagy a Nygatiba ha pl Debrecenbol Szekesfehervarra utazik es nekik egyaltalan nem mindegy,hogy hogyan jut at egyik helyrol a masikra es azoknak sem akiknek Pesten van dolguk ,hogyan jutnak el oda ahova akarnak. Bizony a BKV az nem pesti belugy ,hanem orszagos . |
|
Előzmény:
 |
old schachterhand
2002-11-28 14:17:31
|
13
|
| A helyzet az, hogy az emberek általában a maguk kis piti szempontjából ítélik meg a dolgokat. Én is így vagyok ezzel. Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. Sajnálom őket, persze, de ennyi. Te viszont nyilván vidéki vagy, felháborodásod, aggodalmad tehát jogos és érthető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|