|
|
|
|
 |
Amocsok
2002-11-28 14:32:13
|
18
|
| Az a korszerűbbeknél már alapfelszerelés. Minden ülés alatt. Mozgólépcsön 10 fokonként. |
|
A hozzászólás:
 |
lelegeztetogep
2002-11-28 14:28:36
|
17
|
| Szerintem lélegeztetőgép is kellene a metrohoz. |
|
Előzmény:
 |
Amocsok
2002-11-28 14:23:07
|
16
|
Az ország úthálózata elavult vagy zsúfolt, autók nem kímélik a környezetet, autósok főleg nem. Én az ország minden települését összekötő metrót szeretnék, gyorsat, kényelmeset.
Amocsok afalusi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|