Keresés

Részletes keresés

lelegeztetogep Creative Commons License 2002-11-28 14:28:36 17
Szerintem lélegeztetőgép is kellene a metrohoz.
A hozzászólás:
Amocsok Creative Commons License 2002-11-28 14:23:07 16
Az ország úthálózata elavult vagy zsúfolt, autók nem kímélik a környezetet, autósok főleg nem. Én az ország minden települését összekötő metrót szeretnék, gyorsat, kényelmeset.
Amocsok afalusi.
Előzmény:
YaMo Creative Commons License 2002-11-28 14:10:42 11

pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.

na , akkor villamost minden faluba!
de minek?

ja es stadiont is ! =)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!