|
|
|
|
 |
lelegeztetogep
2002-11-28 14:28:36
|
17
|
| Szerintem lélegeztetőgép is kellene a metrohoz. |
|
A hozzászólás:
 |
Amocsok
2002-11-28 14:23:07
|
16
|
Az ország úthálózata elavult vagy zsúfolt, autók nem kímélik a környezetet, autósok főleg nem. Én az ország minden települését összekötő metrót szeretnék, gyorsat, kényelmeset.
Amocsok afalusi. |
|
Előzmény:
 |
YaMo
2002-11-28 14:10:42
|
11
|
pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.
na , akkor villamost minden faluba!
de minek?
ja es stadiont is ! =)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|