Keresés

Részletes keresés

Gogolák Creative Commons License 2002-11-28 16:35:43 34
Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk

A közvéleménykutatók és a balliberális média tendenciája szerint az MSzP kormányzási sikereiből kifolyólag egyre kevesebb a jobboldali szavazó. Egyszerű extrapolálás után kitűnik, hogy nagy valószínűséggel 2005-re egyetlen jobboldali szavazó nem lesz Magyarországon.

A hozzászólás:
old schachterhand Creative Commons License 2002-11-28 14:20:29 15
Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk. És ez érthető.
Előzmény:
YaMo Creative Commons License 2002-11-28 14:10:42 11

pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.

na , akkor villamost minden faluba!
de minek?

ja es stadiont is ! =)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!