Keresés

Részletes keresés

ipari tusko Creative Commons License 2002-11-28 15:53:52 25
"Te viszont nyilván vidéki vagy, felháborodásod, aggodalmad tehát jogos és érthető."

Kösz a támogatást, de tősgyökeres budapesti vagyok:DD

Derek Creative Commons License 2002-11-28 15:20:17 22
"Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. "

Bizonyara,mert nem jarsz Kaposvaron, de Pesten naponta tobbtizezer(szazezer?) videki ingaz at a varoson ,mondjuk a Keletibol a Delibe ,vagy a Nygatiba ha pl Debrecenbol Szekesfehervarra utazik es nekik egyaltalan nem mindegy,hogy hogyan jut at egyik helyrol a masikra es azoknak sem akiknek Pesten van dolguk ,hogyan jutnak el oda ahova akarnak. Bizony a BKV az nem pesti belugy ,hanem orszagos .

A hozzászólás:
old schachterhand Creative Commons License 2002-11-28 14:17:31 13
A helyzet az, hogy az emberek általában a maguk kis piti szempontjából ítélik meg a dolgokat. Én is így vagyok ezzel. Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. Sajnálom őket, persze, de ennyi. Te viszont nyilván vidéki vagy, felháborodásod, aggodalmad tehát jogos és érthető.
Előzmény:
ipari tusko Creative Commons License 2002-11-28 14:10:18 10
Hát...valahogy meg kell hálálni a szavazóik bizalmát...
Meg ugye a demszkíj zsarolásának sem lehet ellenállni, ha már az volt a szlogen, hogy most aztán minden pénzt mekkap a főváros, mera' kormány mosma' támogatja....

off: csak nevrokon:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!