|
|
|
|
 |
ipari tusko
2002-11-28 15:53:52
|
25
|
"Te viszont nyilván vidéki vagy, felháborodásod, aggodalmad tehát jogos és érthető."
Kösz a támogatást, de tősgyökeres budapesti vagyok:DD |
|
 |
Derek
2002-11-28 15:20:17
|
22
|
"Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. "
Bizonyara,mert nem jarsz Kaposvaron, de Pesten naponta tobbtizezer(szazezer?) videki ingaz at a varoson ,mondjuk a Keletibol a Delibe ,vagy a Nygatiba ha pl Debrecenbol Szekesfehervarra utazik es nekik egyaltalan nem mindegy,hogy hogyan jut at egyik helyrol a masikra es azoknak sem akiknek Pesten van dolguk ,hogyan jutnak el oda ahova akarnak. Bizony a BKV az nem pesti belugy ,hanem orszagos . |
|
A hozzászólás:
 |
old schachterhand
2002-11-28 14:17:31
|
13
|
| A helyzet az, hogy az emberek általában a maguk kis piti szempontjából ítélik meg a dolgokat. Én is így vagyok ezzel. Minthogy budapesti vagyok, őszintén szólva nem vesz erőt rajtam rettentő szorongás, ha a kaposvári közlekedési vállalat likviditási gondjairól hallok. Sajnálom őket, persze, de ennyi. Te viszont nyilván vidéki vagy, felháborodásod, aggodalmad tehát jogos és érthető. |
|
Előzmény:
 |
ipari tusko
2002-11-28 14:10:18
|
10
|
Hát...valahogy meg kell hálálni a szavazóik bizalmát...
Meg ugye a demszkíj zsarolásának sem lehet ellenállni, ha már az volt a szlogen, hogy most aztán minden pénzt mekkap a főváros, mera' kormány mosma' támogatja....
off: csak nevrokon:D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|