Keresés

Részletes keresés

YaMo Creative Commons License 2002-11-28 16:12:56 31

"Ez egy ócska tOpic egy prOvOkátOrtól."

azonnal önvizsgálodjál !
és orbán is

A hozzászólás:
Amorf Creative Commons License 2002-11-28 14:15:56 12
Ez egy ócska tOpic egy prOvOkátOrtól.
Előzmény:
YaMo Creative Commons License 2002-11-28 14:10:42 11

pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.

na , akkor villamost minden faluba!
de minek?

ja es stadiont is ! =)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!