Keresés

Részletes keresés

Nemzeti Lobogó Creative Commons License 2002-11-28 16:23:41 33
Szeretném megköszönni a mélyen tisztelt Lumpen Elvtársnak, hogy ilyen lelkiismeretesen kiállt lakóhelye, a szocializmusban élelődött budapesti lakótelep-rengeteg, és belvárosi gettó tisztességéért a magát megbecsülni képtelen, suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben!
Amocsok Creative Commons License 2002-11-28 14:23:07 16
Az ország úthálózata elavult vagy zsúfolt, autók nem kímélik a környezetet, autósok főleg nem. Én az ország minden települését összekötő metrót szeretnék, gyorsat, kényelmeset.
Amocsok afalusi.
old schachterhand Creative Commons License 2002-11-28 14:20:29 15
Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk. És ez érthető.
Pénzes Postás Creative Commons License 2002-11-28 14:17:35 14
Tollerelvtárs iszonyatosan jobbos, ja...
Amorf Creative Commons License 2002-11-28 14:15:56 12
Ez egy ócska tOpic egy prOvOkátOrtól.
A hozzászólás:
YaMo Creative Commons License 2002-11-28 14:10:42 11

pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.

na , akkor villamost minden faluba!
de minek?

ja es stadiont is ! =)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!