|
|
|
|
 |
Nemzeti Lobogó
2002-11-28 16:23:41
|
33
|
| Szeretném megköszönni a mélyen tisztelt Lumpen Elvtársnak, hogy ilyen lelkiismeretesen kiállt lakóhelye, a szocializmusban élelődött budapesti lakótelep-rengeteg, és belvárosi gettó tisztességéért a magát megbecsülni képtelen, suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben! |
|
 |
Amocsok
2002-11-28 14:23:07
|
16
|
Az ország úthálózata elavult vagy zsúfolt, autók nem kímélik a környezetet, autósok főleg nem. Én az ország minden települését összekötő metrót szeretnék, gyorsat, kényelmeset.
Amocsok afalusi. |
|
 |
old schachterhand
2002-11-28 14:20:29
|
15
|
| Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk. És ez érthető. |
|
 |
Pénzes Postás
2002-11-28 14:17:35
|
14
|
| Tollerelvtárs iszonyatosan jobbos, ja... |
|
 |
Amorf
2002-11-28 14:15:56
|
12
|
| Ez egy ócska tOpic egy prOvOkátOrtól. |
|
A hozzászólás:
 |
YaMo
2002-11-28 14:10:42
|
11
|
pistabá és a kocsma között metrónak kell járnia.
sok jobbosnak itt sír a szája hogy budapest bezzeg
villamosokat kap.
na , akkor villamost minden faluba!
de minek?
ja es stadiont is ! =)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|