|
|
|
|
 |
devereaux
2002-11-28 14:01:44
|
6
|
| Jutni jutna, csak nem marad ... parafrázis. Tényleg az egyenlőbb elosztás most nem műxik? Mindig az egyenlőségre hivatkoznak, ugyebár. |
|
A hozzászólás:
 |
robin stein
2002-11-28 13:55:38
|
5
|
| A BKV tk. az egész ország közlekedési vállalata, nemcsak a budapestieké - mondta valaki a minap, szvsz. joggal. Vagyis, aki megszívatná a BKV-t, az kicsit megszívatná a miskolciakat, a pécsieket és a többieket is. Persze szomorú és igazságtalan, hogy nem jut mindekinek elég. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2002-11-28 13:41:55
|
3
|
Na így már szebb, köszönöm. Már csak az csúnya egy kicsit, hogy a BKV maga kap 35 milliárdot, Miskolc, Debrecen, Szeged, Pécs és Kaposvár meg összesen 3-at. Ha csak a lakosság arányát nézzük, akkor kb 10 milliárd körüli lenne az arányos.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|