Keresés

Részletes keresés

devereaux Creative Commons License 2002-11-28 14:01:44 6
Jutni jutna, csak nem marad ... parafrázis. Tényleg az egyenlőbb elosztás most nem műxik? Mindig az egyenlőségre hivatkoznak, ugyebár.
A hozzászólás:
robin stein Creative Commons License 2002-11-28 13:55:38 5
A BKV tk. az egész ország közlekedési vállalata, nemcsak a budapestieké - mondta valaki a minap, szvsz. joggal. Vagyis, aki megszívatná a BKV-t, az kicsit megszívatná a miskolciakat, a pécsieket és a többieket is. Persze szomorú és igazságtalan, hogy nem jut mindekinek elég.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002-11-28 13:41:55 3
Na így már szebb, köszönöm. Már csak az csúnya egy kicsit, hogy a BKV maga kap 35 milliárdot, Miskolc, Debrecen, Szeged, Pécs és Kaposvár meg összesen 3-at. Ha csak a lakosság arányát nézzük, akkor kb 10 milliárd körüli lenne az arányos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!