Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-11-27 19:21:31 10
A hír téves. Lehet Euro-ban utalni, a bank természetesen felszámítja a konverzió díját.
A hozzászólás:
rzsuzsie Creative Commons License 2002-11-27 13:52:00 9
Sziasztok! Azert jo lenne tudni, hogy mennyi penz gyult mar ossze. Gondolom a csalad mar penzze tette (vagy tervezi tenni) az ingosagait.
Jo volna tudni, hogy mennyi penz hianyzik meg!
Egyebkent szerintem nevetseges, hogy a TB azt mondja nincs erre 15 millio forintja.
En szeretnek a csaladnak segiteni, de mivel kulfoldon elek, csak Euro-ban tudok penzt utalni.
Amennyire tudom forint alapu szamlara nem lehet mas devizaban penzt utalni. (Mar tobbszor probalkoztam) Nincs itt egy banki szakember veletlenul, aki tudja, hogy ez tenyleg igaz-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!