|
|
|
|
 |
benzintyuk
2002-11-27 08:45:48
|
7
|
| Igen, az a baj, hogy hallomasbol mindenki tudja, hogy van :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2002-11-26 22:46:38
|
5
|
Teljes mértékben egyetértek veled. Egy összefoglaló nam lenne rossz egy helyen, hol lehetne biztoságban tudni a négylábúakat, ha valami halaszthatatlan dolog miatt nem tudjuk őpket ellátni.
Én a Népligetben a Strázsa kutyaiskolában tudom, hogy müködik kutyapanzió is.
Akinek viszont kisebb testü kutyája van, és nem
kennelben, vagy kinnt tartja, annak olyan elhelyezés kell a kutyusnak is , mint a cicáknak.
Lakásban. Ilyenekről is jó lenne ha valaki aki tud, beszámolna ! |
|
Előzmény:
 |
benzintyuk
2002-11-26 15:30:02
|
4
|
Elnezest, hogy belekotty, de kutyuspanziokat hol talaltatok?
Koszi, benzintyuk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|