Keresés

Részletes keresés

benzintyuk Creative Commons License 2002-11-27 08:45:48 7
Igen, az a baj, hogy hallomasbol mindenki tudja, hogy van :-)
A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2002-11-26 22:46:38 5
Teljes mértékben egyetértek veled. Egy összefoglaló nam lenne rossz egy helyen, hol lehetne biztoságban tudni a négylábúakat, ha valami halaszthatatlan dolog miatt nem tudjuk őpket ellátni.
Én a Népligetben a Strázsa kutyaiskolában tudom, hogy müködik kutyapanzió is.
Akinek viszont kisebb testü kutyája van, és nem
kennelben, vagy kinnt tartja, annak olyan elhelyezés kell a kutyusnak is , mint a cicáknak.
Lakásban. Ilyenekről is jó lenne ha valaki aki tud, beszámolna !
Előzmény:
benzintyuk Creative Commons License 2002-11-26 15:30:02 4
Elnezest, hogy belekotty, de kutyuspanziokat hol talaltatok?

Koszi, benzintyuk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!