Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2002-11-26 22:46:38 5
Teljes mértékben egyetértek veled. Egy összefoglaló nam lenne rossz egy helyen, hol lehetne biztoságban tudni a négylábúakat, ha valami halaszthatatlan dolog miatt nem tudjuk őpket ellátni.
Én a Népligetben a Strázsa kutyaiskolában tudom, hogy müködik kutyapanzió is.
Akinek viszont kisebb testü kutyája van, és nem
kennelben, vagy kinnt tartja, annak olyan elhelyezés kell a kutyusnak is , mint a cicáknak.
Lakásban. Ilyenekről is jó lenne ha valaki aki tud, beszámolna !
A hozzászólás:
benzintyuk Creative Commons License 2002-11-26 15:30:02 4
Elnezest, hogy belekotty, de kutyuspanziokat hol talaltatok?

Koszi, benzintyuk

Előzmény:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-24 20:13:34 2
köszönöm!
nekem tökéletes lesz!

Vidéken nem tud valaki még panziót cicáknak?
mert több ismerősöm is sok problémával küzködik, amikor a nyaralás, vagy betegség idejére valaki családonkivüli személyt kell kulccsal felruházni,
hogy el tudja látni az egyedül maradt cicákat.

Sok ember problémája megoldódna, ha nem csak kutyapanziók léteznének, hanem macskabarát cicapanziók is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!