Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-26 13:27:31 75
egyébként, látod, te is válaszoltál, és még több régi topicra válaszoltak!
Előzmény:
orbi Creative Commons License 2002-11-25 12:38:25 73
Szia kismacskáim!

Úgy látom, végigírod az összes macskás fórumot, de nézd meg a dátumokat: 1998-as az utolsó bejegyzés!!! Gondolod, hogy válaszolnak? Szerintem nem érdemes egy témáról százával nyitni a topikokat, mert úgyis lassan elhalnak... Gyere át inkább a Matskák2 vagy a Macskanevek miért ne? fórumokra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!