Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-26 13:24:18 74
Hát, nagyon köszönöm az információdat, azt is nézegetem, de errefelé is vannak infók.
Attól, hogy régen irták, még nem biztos ,hogy elévültek az információk, és rosszabb itt, mint ott, több helyen lehet véleményt cserélni.
Nem kell egy vagy kétpárti rendszer. Jó a többpárti rendszer!
Előzmény:
orbi Creative Commons License 2002-11-25 12:38:25 73
Szia kismacskáim!

Úgy látom, végigírod az összes macskás fórumot, de nézd meg a dátumokat: 1998-as az utolsó bejegyzés!!! Gondolod, hogy válaszolnak? Szerintem nem érdemes egy témáról százával nyitni a topikokat, mert úgyis lassan elhalnak... Gyere át inkább a Matskák2 vagy a Macskanevek miért ne? fórumokra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!