|
|
|
|
 |
gyuri bá
2002-11-26 21:36:32
|
11
|
Igazad van!
Ha van időd, akkor Te magad vagy a legjobb fővállalkozó, mert tudod pontosan hogy mit akarsz és mennyiért.
De ezt nem mindenki teheti meg. Én nem a szélhámos "rabló-ügyeskedő" fővállalkozókra gondoltam, hanem az ugyanolyan tissztességes iparosokra mint amilyenekről te írsz.
Mo.-n még nincs így, de a normális az lenne, hogy avval foglalkozz amihez értessz, keress annyit, hogy megbízhass valakit aki helyetted szakszerűen elvégzi ezt a munkát. |
|
A hozzászólás:
 |
Raggi
2002-11-26 10:20:32
|
10
|
| Nem értek egyet azzal, hogy fővállalkozót fogadjon az ember, sokkal drágább és semmi garancia sincs arra, hogy jól megcsinálják. Saját tapasztalat alapján jó háromszoros árat kértek, mint amiből végül kihoztuk a házunk felújítását. És azért az nagyon nem mindegy. Igaz, hogy mindennek mi jártunk utána és minden anyagot mi vettünk meg, így olcsóbban jobb minőségű anyagot kaptunk. Tulajdonképpen elég egy jó mestert találni aki igényes a munkájára, az már tud ajánlani más mestereket is és nem fog olyat ajánlani, aki lejáratja. Burkolót például ott ajánlottak szuper jót, ahol a csempét megvettük. Az embernek mindent a saját kezében kell tartani, naponta ellenőrizni, nincs mese. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|