Keresés

Részletes keresés

c45 Creative Commons License 2002-11-25 19:44:56 101
Na pont az IBM... ahol egy közönséges floppymeghajtó cseréje is minimum 3 hónap...

Helyszíni garancia. Aha.
Peeeersze. Én meg a római pápa! :O))

A hozzászólás:
HAME Creative Commons License 2002-11-25 19:34:15 100
kb. 5 perc kutakodás eredményeként itt megtalálható az IBM Magyarország hivatalos árlistája, melyen a két első gép szerepel (6229 C0G és a 6850 E6G). Ki lehet szorozni, el lehet dönteni.
Azért két megjegyzés. Az árak ún. katalógus árak, amennyiért kisker forgalomban sem lehet eladni gépet. A reál árak általában cca. 10 %-al a katalógusárak alatt vannak. A pályázati "Karbantartás szolgáltatás, támogatás (3 év)" vajh mit takar? Ingyenes karbantartást, vagy azt, hogy a szállítónak biztosítania kell a karbantartást. Mert egyébként, mint a linkből is kitűnik, az IBM 3 éves helyszíni garanciát biztosít.:))
Előzmény:
frappans Creative Commons License 2002-11-25 19:10:54 93
Delelott akartam irni egy morozus helyretevest, de ugy latom, azota mar tisztazodott a helyzet, hogy szo nincs kioregedett Celeron gepekrol. A palyazaton elnyerheto gepek a felso kategoriaba tartoznak. A munkaallomas megnevezes a kozepkori workstation elneveses kenyszeres magyaritasanak eredmenye lehet, ezen gepek barmelyike alkalmas szerverkent (kiszolgalokent) torteno uzemeltetesre. A Solaris operacios rendszer egy stabil, rugalmas es biztonsagos Unix valtozat. Forraskodjat nehany evvel ezelott nyilvanosan hozzaferhetove tette a Sun Microsystems, a szinten Sun altal fejlesztett Java pedig sikeresen kiallta a Microsoft licence-bitorlasi kiserleteit is.

A racionalis ervekken nem meggyozheto, takonykorban szenvedo jobbos hozzaszolokat arra kerem, legalabb arra legyenek tekintettel, hogy ezeken a szamitogepeken NEM Microsoft Windows operacios rendszer fut.

mrzool

Nem ertem pontosan, a magas ar miert es hogyan a kozbeszerzes eredmenye? En a kozbeszerzestol eppen az ar csokkeneset varom. A meghirdetett feltetelekkel ezek a legolcsobb gepek. Ha valaki olcsobbat kinalt volna, akkor az nyert volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!