|
|
|
|
 |
benzintyuk
2002-11-26 15:30:02
|
4
|
Elnezest, hogy belekotty, de kutyuspanziokat hol talaltatok?
Koszi, benzintyuk |
|
A hozzászólás:
 |
kismacskáim
2002-11-24 20:13:34
|
2
|
köszönöm!
nekem tökéletes lesz!
Vidéken nem tud valaki még panziót cicáknak?
mert több ismerősöm is sok problémával küzködik, amikor a nyaralás, vagy betegség idejére valaki családonkivüli személyt kell kulccsal felruházni,
hogy el tudja látni az egyedül maradt cicákat.
Sok ember problémája megoldódna, ha nem csak kutyapanziók léteznének, hanem macskabarát cicapanziók is!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|