Keresés

Részletes keresés

benzintyuk Creative Commons License 2002-11-26 15:30:02 4
Elnezest, hogy belekotty, de kutyuspanziokat hol talaltatok?

Koszi, benzintyuk

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-24 20:13:34 2
köszönöm!
nekem tökéletes lesz!

Vidéken nem tud valaki még panziót cicáknak?
mert több ismerősöm is sok problémával küzködik, amikor a nyaralás, vagy betegség idejére valaki családonkivüli személyt kell kulccsal felruházni,
hogy el tudja látni az egyedül maradt cicákat.

Sok ember problémája megoldódna, ha nem csak kutyapanziók léteznének, hanem macskabarát cicapanziók is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!