|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kismacskáim
2002-11-24 16:38:27
|
77
|
egy bolti cicusnak is hasonló sanyaru a sorsa és bizonytalan az élete, akár egy kóbor cicusnak..
kereskedőtől sem kell cicust venni, ha az éppenséggel kifürdetett is.
a legszomorubb az, hogy ilyenen kell gondolkodni, kereskedőtől, vagy kóbor cicussal oldjuk meg a
macskaszeretetünket
azzal oldjuk meg, ha a nemkivánt szaporulat megakadályozására törekszünk! |
|
Előzmény:
 |
zsepibaba
2001-04-23 21:24:30
|
76
|
| Szerintem..nem egy kis bolti cicus kellene mindenkinek magához vennie, mert neki tuti lesz gazdija..de a kóbor cicusoknak nem...nekem volt egy ilyen cicusom..amikor megtaláltam, akkor ugy nézett ki mintha a kutya szájából jött volna..tele volt élősködőkkel..de leküzdöttük! és egészséges szép cicus lett belőle! AZt hiszem ez igazi öröm..! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|