Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-24 16:25:54 18
a sok debil válasz után sikerült végülis szegény macskát megkozmetikáztatnod
valami normális helyen?
Előzmény:
Yv Creative Commons License 1999-06-29 10:11:01 -
Sziasztok! Artúr newű persze cicámat ápolni kellene (wágás) és nem tudok egyetlen kozmetikát se Budapesten (de legfőképpen a 17. kerületben) Talán Ti tudnátok segíteni. Esetleg telefonszámot is tudtok adni?
Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!