Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-24 16:19:23 47
és te még életben vagyí?
vagy macskának nézett legalább az arrajáró vadász?
Előzmény:
cicabogar Creative Commons License 2000-05-15 16:29:16 46
Miért nem hivsz egy vadászt?
Ha akarod megadhatom a telefonszámot.

Vagy lerajzolhatom neked e-mailben, hogy milyen csapdával kell őket összefogdosni. Mi lemásoltuk a prototipust, legyártottunk 2 dbot, és azóta semmi gondunk ( a macskapisi aromájáról nem is beszélve!!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!