Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-11-24 16:16:14 11
csatlakozom az előttem szólóhoz!
még jó,hogy nem küldtétek el egerészni!
Előzmény:
Sics Creative Commons License 1999-09-12 02:08:28 10
Üdv !

Könyörgöm, egy egyhónapos macska már miért járna macskaalomra !?

Az még ezerrel szopizik, a mamacica meg a nyelvével gondoskodik a feneke takarításáról ...
Aztán meg: addig, amíg nincs 6... de inkább 8 hetes, minek elhozni ??

Nekem egyedül a kandúrral van gondom - jelöl az istenadta. Csak találjam ki hol-mit ... Argh.

Ja: ha valakinek kismacs kell, szóljon - épp van 13 db ... :-()

bye
Sics

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!