Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F707 Creative Commons License 2002-11-15 17:14:57 35
Értem. bár még egyikhez sem volt szerencsém, az 50-500 szerintem nem olyan rossz. Igaz kiváncsi lennék, hogy 500-nál mit is nyújt pontosan.
Előzmény:
Csabi7777777 Creative Commons License 2002-11-15 17:01:12 34
F707!
Amiben szerintem veri az a kontraszt és a felbontás, a 70-200-nak rendkívűl szép a rajza és egy grammot sem vignettál!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!