Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csabi7777777 Creative Commons License 2002-11-15 16:29:51 31
HGyuri!
Szívesen megnézném! Nem pesti vagyok, de általában minden szombaton fent vagyok, ha gondolod összefuthatunk.
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-11-13 20:06:41 28
Csabi!
Pesti vagy? Mutatnék 1 képet, amit ezzel az optikával csináltam. Kíváncsi lennék a véleményedre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!