Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MoJo2 Creative Commons License 2002-11-14 09:41:36 30
Persze.
Ezek viszont kiváló darabok.
És olcsóbbak mint a 70-200 2.8L IS :-)
Előzmény:
Csabi7777777 Creative Commons License 2002-11-13 19:55:51 26
Mojo!
Azt mondják hogy, fix optikát nehéz rosszat csinálni, de ettől függetlenül hallottam már félresikerült darabokról, pl. ha valaki 20mm-nél 1,8-as fénnyel erőlködik, pedig még EISA díjat is kapott!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!