Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-11-13 21:11:29 29
Hát lehet.... ezen inkább nem vitatkoznék.

Viszont könnyen kiszámolható (vagy kipróbálható), hogy 1,8m tárgytávolságnál és 135mm fókusztávnál mekkora valóságdarabka kerül a 24x36-ra.
Persze az is lehet, hogy az én modelljeim voltak eddig túlméretesek...

Előzmény:
Csabi7777777 Creative Commons License 2002-11-13 19:41:28 25
Az általad említett optikát volt szerencsém kipróbálni! Szóval 1,8m közelpont alkalmatlan bizonyos portrék esetében, és a felbontása és a kontrasztja 200/2,8-nál egy kompakt kamera szintjén van, én ezt az optikát a Sigma szégyenfoltjának tartom, még az 50-500-asnak is jobb a felbontása és a kontraszttartománya!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!