Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-11-13 19:36:41 24
OK! igazad van.

Én is használtam hasonlót, míg volt AF-es gépem.

Előzmény:
Csabi7777777 Creative Commons License 2002-11-13 19:34:46 23
Ja és ennél a zoomnál ájándéknak kell tekinteni a 28mm alatti és a 80mm fölötti fókusztávokat( egy ilyen teljesítmény mellett), mert egy 28-70/2,8-as dögnehéz batár obival hogy fogsz portrézni? Én nem azt mondtam, hogy evvel az optikával mindent meg lehet oldani, hanem azt, hogy ebben az átfogásban, ja és ebben az árban, verhetetlen szvsz. Ja és minek a 2,8-as rekesz ha úgysem szívesen használnám, mert tudom hogy, ekkor nincs kontraszt és élesség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!