Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
formatc Creative Commons License 2002-11-10 17:04:12 0
Szeva!

En csak garazst meg tarolot vettem.
AFA vissza, viszont illetek 10%-k (!!!) es sokkal gyorsabban kijott mint a lakas.

Viszont ha a lakas is a cege, akkor szvsz szamithasz helyi ado kotelezettsegre.

Jovore mintha szukiteni akarnak az AFA visszaigenyles lehetoseget...

A kedvezmenyes lakashitelt nem a cegeknek talaltak ki, nagyon ne szamits ra! :)
Esetleg lizing johet szoba...

Előzmény:
sbremal101 Creative Commons License 2002-11-09 09:53:02 -
Sziasztok!

Probalkozott mar valaki azzal, hogy nem maganszemelykent vasarol lakast, hanem sajat cege veszi meg az adott lakast, mint irodat?

Milyen elonyei, milyen hatranyai vannak ennek? Leginkabb az uj lakas utani AFA visszaigenylese miatt fontolgatom ezt az utat. Lehetseges egyaltalan valamilyen esetben az AFA visszaigenylese?

Szivesen varok barmilyen tapasztalatot vagy otletet a temaban! (Pl. milyen illetekek jelentkeznek ebben az esetben. Konkretan milyen lepeseket kell tenni. Uj ingatlanoknal hogyan mukodik az elore reszletekben fizetes ceg eseteben stb.)

Koszonettel, SB

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!