Keresés

Részletes keresés

msmks Creative Commons License 2002-11-10 16:05:06 165
Százbolha:

35mm volt a látószög (egészen pontosan 9mm) és körülbelül 90%-ban a naphoz képest, de lehet, hogy több. A kép a Citadella teraszt ábrázolja. A nap jobbra volt (látszik az árnyékokból)

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-11-10 15:52:27 164
Mekkora látószöggel készült, és a naphoz képest.hogy álltaál:
Előzmény:
msmks Creative Commons License 2002-11-10 08:38:57 162
Nézzétek meg ezt a cirkuláris polárszűrővel készült képet:

http://www.tar.hu/hajovonta/cpl-anom.jpg

Azt értem, hogy forgatni kell, forgattam is, de nem vagyok elégedett az eredménnyel. Ha csak ilyen keskeny sávot szűr, akkor nem tudom az egész eget bemélyíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!