|
|
|
|
 |
msmks
2002-11-10 16:05:06
|
165
|
Százbolha:
35mm volt a látószög (egészen pontosan 9mm) és körülbelül 90%-ban a naphoz képest, de lehet, hogy több. A kép a Citadella teraszt ábrázolja. A nap jobbra volt (látszik az árnyékokból) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2002-11-10 15:52:27
|
164
|
| Mekkora látószöggel készült, és a naphoz képest.hogy álltaál: |
|
Előzmény:
 |
msmks
2002-11-10 08:38:57
|
162
|
Nézzétek meg ezt a cirkuláris polárszűrővel készült képet:
http://www.tar.hu/hajovonta/cpl-anom.jpg
Azt értem, hogy forgatni kell, forgattam is, de nem vagyok elégedett az eredménnyel. Ha csak ilyen keskeny sávot szűr, akkor nem tudom az egész eget bemélyíteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|