Keresés

Részletes keresés

Gubar Creative Commons License 2002-11-10 00:56:57 13
Milyen a videokártyád?
Softvare renderingben, D3D-ben vagy glideon (3DFX) akarod futtatni?
Amúgy fura a problémád mert nekem hibátlanul megy XP alatt. Ezért kérdezem ezeket.
A hozzászólás:
alhena Creative Commons License 2002-11-09 19:48:13 12
Sziasztok!

Egy Unreal játékkal van egy kis gondom. Windows XP professional op. rendszerem van. Az Unreal sajna nem akar csak max. 640x480-as felbontásban elindulni (hibaüzenettel kilép - general protection failure). Ebben a felbontásban is csak úgy, ha a kompatibilitást beállítom win98-ra. Régebben, win98 alatt futott nagyobb felbontásban is. Van valami megoldás? Esetleg ha letöltöm a patch-et az segít? Van winXP alatt felejtsem el?

Köszi a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!