|
|
|
|
 |
Gubar
2002-11-10 00:56:57
|
13
|
Milyen a videokártyád?
Softvare renderingben, D3D-ben vagy glideon (3DFX) akarod futtatni?
Amúgy fura a problémád mert nekem hibátlanul megy XP alatt. Ezért kérdezem ezeket. |
|
A hozzászólás:
 |
alhena
2002-11-09 19:48:13
|
12
|
Sziasztok!
Egy Unreal játékkal van egy kis gondom. Windows XP professional op. rendszerem van. Az Unreal sajna nem akar csak max. 640x480-as felbontásban elindulni (hibaüzenettel kilép - general protection failure). Ebben a felbontásban is csak úgy, ha a kompatibilitást beállítom win98-ra. Régebben, win98 alatt futott nagyobb felbontásban is. Van valami megoldás? Esetleg ha letöltöm a patch-et az segít? Van winXP alatt felejtsem el?
Köszi a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|