Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2002-11-11 19:30:56 10
Engem elvileg érdekelne, de kellene a pontos mérete, az állványé és az akváriumé is. Jó lenne, ha tudnál róla képet is felrakni, vagy e-mailben küldeni ide: riki86@chello.hu , köszi.
A hozzászólás:
II.Corbell Creative Commons License 2002-11-08 00:53:58 8
Nekem is lenne egy eladó akváriumom:300 liter, állvány,világítás, halak (4 gibiceps, lazacok, pár neon )
42 000.-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!