|
|
|
|
 |
Graff
2002-11-08 08:32:30
|
9
|
| Zitus: Van alatta egy üveges szekrény is! |
|
A hozzászólás:
 |
ZiTuS
2002-11-07 19:43:04
|
7
|
Én szívesen tartanék faltól falig érő akváriumot és most megvenném tőled, de a hellyel gond van az én kis pici és zsúfolt szobámban. + keresem a megfelelő asztalt, ami elbír ekkora súlyt. Csak tudod, láttam a képeket a diszkosz.hu-n és pont ez az oldal az,ami miatt úgy döntöttem, nekem megint kellenek halak otthonra.
Persze te tudod. De éljenek a diszosz halak:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|