Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-11-05 19:43:57 152
akkor mégiscsak működik? ;-)
A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2002-11-05 19:24:58 151
...más meg felvételezéskor a stúdióban is ezt használja...
a Cokin szűrôit sem aranyért adják

eke

Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-11-05 18:07:41 150
1. veszel 1 db 39mm-es BÁRMILYEN szutyok óccsó szűrőt
2. kiütöd/szereled az üveget
3. veszel 1-2 db Gepe, vagy hasonló Antinewtonos 6x6 diakeretet (Studioline leértékelés!)
4. Elviszed egy optikushoz, és 500 Ft-ért 3 perc alatt belecsiszolja...

Mi nagyításkor (!) ezt használjuk ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!