|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-11-05 19:43:57
|
152
|
| akkor mégiscsak működik? ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
eke
2002-11-05 19:24:58
|
151
|
...más meg felvételezéskor a stúdióban is ezt használja...
a Cokin szűrôit sem aranyért adják
eke |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-11-05 18:07:41
|
150
|
1. veszel 1 db 39mm-es BÁRMILYEN szutyok óccsó szűrőt
2. kiütöd/szereled az üveget
3. veszel 1-2 db Gepe, vagy hasonló Antinewtonos 6x6 diakeretet (Studioline leértékelés!)
4. Elviszed egy optikushoz, és 500 Ft-ért 3 perc alatt belecsiszolja...
Mi nagyításkor (!) ezt használjuk ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|